Sulmuesi i njohur shqiptar Vedat Muriqi, është bërë baba për herë të dytë.

Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshortja e tij, Edibe Muriqi, me anë të një postimi në “Instagram”.

Edibe dhe Vedati janë bërë prindër të një vajze.

Ndërkohë, çifti janë prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar me emrin e veçantë Orhan.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel