Ajo ka qenë prej kohësh një ‘avokate’ për jetë të shëndetshme dhe fiziku i saj është prova e përkushtimit.

Jennifer Aniston tregon fizikun e saj të pabesueshëm në disa foto fantastike, pasi u bë fytyra e proteinave Vital.

Në super formë, me një trup për t’u admiruar, Aniston shfaqet plot vetëbesim, ndërsa 51-vite për të duket të jenë thjesht numra.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel