Miliarderja shfaqet “hot”, pozon pranë makinës 3 milionë dollarë dhe super rezidencës (FOTO)

18/11/2020 16:23

Ajo njihet për pozat e saj seksi dhe provokuese. Është fjala për modelen e famshme, Kylie Jenner, e cila nuk e ka aspak problem që me fansat e saj të ndajë poza “hot” dhe të ekspozojë format bombastike.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa 23-vjeçarja ka publikuar në “Instagram” disa poza ku shfaqet mjaft e nxehtë. Miliarderja e re mban veshur një palë xhinse të gjëra, një bluzë që i ekspozon gjoksin dhe i nxjerr barkun jashtë.

Ndërkohë Kylie ka zgjedhur që këto foto “hot” t’i realizojë pranë makinës së saj 3 milionë dollarë “Bugatti Chiron”, jashtë super rezidencës pre 36.5 milionë dollarë.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel