Rita Ora

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka publikuar së fundmi disa foto nga fëmijëria. Në ditëlindjen e vëllai të saj ajo ka sjellë momente kur ishte rreth 10 vjeç, ku shfaqet shumë e lumtur.

Rita është veshur thjesht, por ai që ka rënë në sy është vëllai i saj me plis dhe kostum kombëtar. 

Këngëtarja është një ndër këngëtaret më të kërkuara në botë e cila është larguar e vogël nga Kosova duke krijuar një karrierë në Angli.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel