Sophie Kasaei është zotuar të mos ndihet keq për “sprijat dhe lëkurën e saj” pas viteve me radhë duke luftuar me pasiguritë e trupit.

Në një postim sfidues që ndau me fansat të martën, ish-ylli i Geordie Shore, 31-vjeç, pranoi se për vite me radhë e “urrente trupin e saj” pasi shpesh etiketohej nga tjerët si një femër e “shëndoshë”.

 

Por Sophie shtoi se pasi humbi disa kilogramë, ka kapërcyer dyshimet e saj dhe ka mësuar të dashurojë format që tashmë të gjithë ia pëlqejnë.

 

FOTO GALERI
1/12

Top Channel