​Nis ndeshja Shqipëri – Bjellorusisë, sfidë vendimtare për të dy skuadrat

18/11/2020 16:13

Ka filluar ndeshja vendimtare ndërmjet Shqipërisë dhe Bjellorusisë, ndeshje kjo vendimtare për vendin e parë në Grupin 3 të Ligës C.

Shqipëria paraqitet pa mbrojtësin e krahut të djathë Elseid Hysaj i cili rezultoi pozitiv me Covid 19 pak orë para fillimit të ndeshjes.

Top Channel