“Na duhet ndonjë gjerman në shtëpi”, Iva Tiço: Si më solli partneri në vete pasi u infektova

17/11/2020 19:54

Pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon këtë pasdite ishte edhe gazetarja e njohur Iva Tiço.E vetizoluar në shtëpinë e saj pasi rezultoi pozitive me koronavirus, Iva tregoi se është duke e kaluar lehtë.

Gazetarja pohoi se për momentin ka humbur shijen dhe nuhatjen, megjithatë problemin më të madh e ka me këshillat që i vijnë lart e poshtë nga njerëzit.

 

“Para se të bëja tamponin, më sugjeruan të bëja analizën e gjakut e të nisja antibiotikët”, u shpreh Iva, duke shtuar më tej se gjakftohtësia e partnerit e bëri të vepronte me qetësi.

“ Na duhet ndonjë gjerman në shtëpi për të ruajtur qetësinë”, tha me humor gazetarja.

 

Top Channel