​Kosova zhvillon stërvitjen e fundit para ndeshjes ndaj Moldavisë

17/11/2020 18:13

Kombëtarja e Kosovës në futboll e ka zhvilluar stërvitjen e fundit para ndeshjes ndaj Moldavisë nesër me fillim nga ora 20:45 në “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Lojtarët dhe zëvendës trajneri Muharrem Sahiti u shfaqën shumë të motivuar dhe të bindur në rezultat pozitiv nga ky ballafaqim.

Kosova duhet të mos pësojë humbje nga Moldavia për të siguruar qëndrimin Ligën C.

Top Channel