“Për’Puthen”/ Armando dhe Andrea përfundojnë rrugëtimin, paralajmërohen afrime të reja…

16/11/2020 19:50

Andrea dhe Armando janë dy të larguarit e radhës nga emisioni “Për’Puthen”.

Djemtë deri më tani kishin realizuar vetëm nga një takim.

Armando me Tean në një takim të improvizuar në studio, ndërsa Andrea, ishte i përzgjedhuri i parë i Shqipe Hysenajt, vajzës që tashmë është përjashtuar nga programi.

Largimi i djemve do të kompensohet me prurje të reja gjatë javës, të cilët moderatorja bora Zemani i përshkroi si karaktere tepër interesantë.

Top Channel