Ditën e djeshme këngëtari i njohur Skerdi bëri me dije se ai dhe bashkëshortja janë infektuar me koronavirus.

Pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, Skerdi përshëndeti fansat përmes “Skype”, teksa pranoi se kolla vazhdon ta shqetësojë.

 

“Gjallë jam, gjallë”, u shpreh me humor këngëtari në nisje të intervistës, duke pohuar më vonë se ditët kritike fatmirësisht kanë kaluar.

 

 

 

 

Top Channel