Moderatorja e njohur e “E Diell”, Argjira Spanca së fundmi ka festuar ditëlindjen.

Konkurrentët e rubrikës “Beauty”, surpizuan Argjirën në këtë ditë të veçantë. Me një atmosferë ndryshe, larg debateve dhe sfidës, moderatorja mbeti “pa fjalë” për disa çaste.

Argjira u shpreh falenderuese ndaj konkurrentëve, por megjithatë, nuk e hoqi vëmendjen nga sfida dhe menjëherë nisi të jepte instruksionet e nevojshme.

 

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

 

FOTO GALERI
1/9

Top Channel