Kim Kardashian është një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale.

Modelja e njohur numëron miliona fansa dhe shpesh i mban të përditësuar ata me foto, ku nxjerr në pah linjat e saj të bëshme.

Së fundmi, Kim ka pozuar e veshur vetëm me reçipeta, ndërsa pjesën e gjoksit e ka mbuluar me duar. Flokët brune e të lakuara i ka lënë të lira mbi supe, kurse ka preferuar të aplikojë një grim me nuanca të çelëta. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme…

FOTO GALERI
1/7

Top Channel