“Dream Team”/ Kënga hit “Happy” e performuar nga fëmijët, “shijoni” realizimin “magjik” (VIDEO)

15/11/2020 17:06

“Happy”, kënga hit e këngëtarit Pharrell Ëilliams, u risoll në një tjetër version, atë të kënduar e interpretuar nga fëmijët e “Dream Team”.

Të ndarë në dy grupe, fëmijët emocionuan me performancën e tyre.

Me ndihmën e balerinit Graciano Tagani dhe këngëtares Gigliola Haveriku, fëmijët “magjikë” realizuan një performancë që nuk duhet humbur.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon.

Top Channel