Shpat Kasapi refuzon ta urojë Afërdita Dreshaj për shtatzëninë e parë, zbulon planet e martesës me partneren

14/11/2020 23:39

Shpat Kasapi ishte i ftuar në puntatën e tetë të “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën.

Në pjesën e fundit “Ndaje ose tortën” Shpati zbuloi për “Shiko Kush LUAN” se ai dhe partnerja e tij e kanë në plan dhe shumë shpejt dashurinë e tyre do ta kurorëzojnë me martesë.

Teksa ishte një mbrëmje ku mbizotëroi nostalgjia; Shpatit iu drejtua nëse do donte ta uronte ish-partneren e tij Aferdita Dreshaj për shtatzëninë e saj të parë meqënëse kanë qenë një ndër çiftet më të pëlqyera dikur për publikun.

Ai refuzoi ta uronte duke u shprehur se atij nuk i intereson më të flasë për të dhe kështu pranoi tortën “t’i plasej” në fytyrë.

Top Channel