Shpat Kasapi ishte një ndër të ftuarit e puntatës së tetë të “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Së fundmi këngëtari është përfolur shumë rreth marrëdhënies me partneren e tij, e cila deri më tani nuk është shfaqur në publik.

Ajo quhet Selvije dhe për herë të parë është shfaqur krah Shpatit në “backstage” e emisionit “Shiko Kush LUAN”, të cilat janë një risi para dhe pas çdo publiciteti këtë sezon.

Siç shihet në foton marrë nga “backstage”-t e emisionit, Selvija shihet një vajzë mjaft tërheqëse dhe vlen të thuhet se dyshja shkojnë shumë si çift.

Top Channel