Gjatë takimit të Elvisit dhe Teas, kjo e fundit vendosi të shkojë në studion e djalit dhe të bëjë një tatuazh të ri.

Bukuroshja pranoi sugjerimin e Elvisit për të  bërë një “luledielli” e cila personifikonte rrezatinë dhe mirësinë që transmeton 21-vjeçarja.

Pas Teas, edhe Ana I kërkoi Elvisit të bënte një tatuazh.

Djali pranoi menjëherë dhe i shtroi pyetjen: “A do të vish si kliente apo si e ftuar në takim?”, duke nënkuptuar se do të pëlqente një takim me 24-vjeçaren.

FOTO GALERI
1/21

Top Channel