Dua Lipa dhe Anwar Hadid

Dua Lipa po kalon disa momente të vështira pas vendosjes masave të reja në Angli, ku nuk lejohet lëvizja.

Ajo tashmë është larg të dashurit të saj Anwar Hadid i cili ndodhet në SHBA.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar disa foto me të dashurin e saj ndërsa përqafoheshin e putheshin.

 

 

FOTO GALERI
1/10

Top Channel