​Ish-truproja i Brad Pitt dhe Angelina Jolie zbulon të vërtetën rreth tyre

12/11/2020 15:16

Mark Billy Billingham, një ish-anëtar i Regjimentit Special të Forcave Ajrore Australiane, i njohur gjithashtu si SAS, punoi si një nga truprojat e ish-çiftit të Hollywood – Angelina Jolie dhe Brad Pitt dhe tani ai ka vendosur të flasë publikisht.

Ai tha që ai punoi për një vit e gjysmë për një çift të famshëm dhe se puna me ta ishte një përvojë e mrekullueshme. Në atë periudhë, ai kishte një detyrë që ishte më e rëndësishme se të gjithë të tjerët, dhe kjo ishte siguria e gjashtë fëmijëve të tyre.

“Unë isha i shqetësuar nëse dikush do të përpiqej t’i rrëmbente, për shkak të parave. Të dy u kujdesën se kush lëvizte përreth fëmijëve të tyre. E vetmja gjë që më befasoi gjatë bashkëpunimit me ta ishte mënyra se si ata menaxhojnë kohën e tyre, se si ata kanë kohë të mjaftueshme për familjen e tyre, për punën, deri në marrjen e aktiviteteve bamirëse”, tha Mark në një intervistë për Woman’s Day.

Ai gjithashtu kujdesej për disa yje të tjerë të Hollywood-it si Tom Cruise dhe modelja Kate Moss, por pretendon se Brad dhe Angelina ishin më të mirët.

Brad dhe Angelina u martuan në shtator 2014 në Francë pas një lidhje dhjetëvjeçare, dhe dy vjet më vonë ata filluan një proces divorci, i cili ende nuk ka mbaruar zyrtarisht.

Ata po luftojnë në një betejë ligjore për kujdestarinë e pesë fëmijëve të mitur, ndërsa djali i madh Maddox (19) është një i rritur dhe aktualisht është në Universitetin e Koresë së Jugut.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel