Mevlan Shabani është një nga djemtë konkurrentë në “Përputhen”. Së fundmi ai ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Love Story”, ku në videoklip ka edhe Shqipen, ish-konkurrentja në këtë reality show.

Dukej se brenda studios së “Përputhen” ata nuk kishin marrëdhënie të mirë dhe se herë pas here debatonin me njëri-tjetrin. Por jashtë reality show-t, duket se Shqipja dhe Mevlani kanë një raport të mirë.

Ndërkohë në klipin e “Love Story”, ata shfaqen si një çift që luajnë me njëri-tjetrin, puthen e përkëdhelen. Në fund shohim se dy protagonistët e videos, Shqipja dhe Mevlani ndahen.

 

FOTO GALERI
1/12

Top Channel