Është ndarë nga jeta në moshën 38-vjeçare aktori i njohur i serialit “Let’s stay together”, Bert Belasco.

Aktori është gjetur i pajetë në dhomën e një hoteli. Babai i aktorit të ndjerë, Bert Sr. ka rrëfyer për TMZ se i biri u gjet i vdekur në një hotel në Virxhina. Deri më tani nuk është bërë ende autopsia, ndaj nuk dihet akoma arsyeja e vdekjes së aktorit.

Belasco ishte izoluar dhe po merrej me xhirimet e një filmi të ri.

Pas disa telefonatash pa përgjigje, e dashura e aktorit kishte lajmëruar hotelin, stafi i të cilit e kishte gjetur të pajetë.

 

FOTO GALERI
1/12

Top Channel