Takimi i Anës dhe Arjonit/ Djali e shpreh hapur dëshirën: Nuk rri dot pa kryer marrëdhënie seksuale…

10/11/2020 19:41

Edhe pse një takim sqarues, në lidhje me episodet që kanë ndodh në studio, Arjoni nuk i rezistoi dot tundimit kur ndodhet pranë Anës.

Teksa po përpiqeshin të sqaroheshin, djali i kërkonte një përqafim bukuroshes, duke shtuar se në ato momente kishte shumë nevojë për atë gjë.

Ndërsa Ana hezitonte dhe theksonte se ata të dy, kanë shumë gjëra të lëna pezull.

Në një moment, Arjoni i tha Anës se nuk mundet dot të rri dot pa kryer marrëdhënie seksuale, pa puthur e qëndruar me një femër…

FOTO GALERI
1/12

Top Channel