“Plazhi vazhdon edhe në nëntor”/ Nevina Shtylla nuk i ndahet detit, shfaqet në super formë me bikini (FOTO)

09/11/2020 17:12

Moderatorja e njohur, Nevina Shtylla nuk ka mundur t’i rezistojë plazhit edhe këto ditë vjeshte.

“Dëgjova që vazhdonte plazhi edhe në nëntor”, ka shkruar bukuroshja krahas fotos së publikuar ku shihet e veshur me bikini, teksa qëndron buzë detit.

E ndihmuar dhe nga temperaturat e qëndrueshme, moderatorja e ka parë si një mundësi të mirë për plazh këtë të hënë. Ndërkohë në pozën në fjalë, vëmendje kanë tërhequr edhe format e saj elegante, të cilat ekspozohen akoma dhe më shumë me bikinit e veshura.

FOTO GALERI
2/15

Top Channel