“Me mblesëri dhe e virgjër”/ Dorina Mema rrëfen momente nga martesa: Burri im ishte i pari për mua…

08/11/2020 15:16

Modelja e Fitness-it, Dorina Mema, ishte e ftuar në rubrikën “N’fermë”, në “E Diell”.

Teksa po flitej për martesën, e gjyshja e femrës po tregonte historinë e saj të dashurisë, Dorina rrëfeu të sajën.
Ajo tha se është mbaruar me mblesëri dhe ka respektuar të gjitha traditat shqiptare.

“Martesën e parë e kam pasur me shkes, jam martuar me ato traditat, e virgjër, unë ashtu kam qenë, babai i Irsit ishte i pari për mua. Ne kishim vetëm shkollë dhe shtëpi”, tha Dorina.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel