Aktorët më tërheqës shqiptarë të para viteve 90-të/ Eva Alikaj pa komplekse, rendit emrat…

08/11/2020 15:53

Aktorja Eva Alikaj, ishte e ftuar në rubrikën “N’fermë”, në “E Diell”. Teksa po qëndronte e ulur në një lëndinë, së bashku me gazetarin Ervin Kurti, Eva tregoi se cili është aktori më tërheqës i para viteve 90-të.

Sipas Evës, Ndriçim Xhepa ishte tepër simpatik, Viktor Zhusti dhe Timo Flloko gjithashtu. Edhe për Bujar Asqiriun, me të cilin aktorja ka luajtur disa role në film, tha se nuk ka qenë shumë i bukur, por në filmin “Njeriu i Mirë”, mes tyre ka pasur një kimi.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Top Channel