“Më vjen të qaj kur e kujtoj”/ Modelja tregon punën dhe rrogën e parë në Dubai

06/11/2020 17:43

Lea Legisi, bukuroshja që u bë e njohur për publikun në “She’s On Top” ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon për të treguar eksperiencën e shumëpërfolur në Dubai.

24-vjeçarja sqaroi njëherë e mirë gojët e liga, duke shpjeguar se në Dubai ka shkuar me miratimin e prindërve dhe nuk ka punuar në pozicione “të pahijshme”, siç e kanë akuzuar.

“Punoja 13 orë në ditë në temperaturë 45 gradë Celsius”, tregoi Lea për punën e saj të parë si supervizore ne Legoland.

E pyetur nga Bieta, ajo pranoi se në fillim është paguar 1500 euro e më pas ka përfituar rritje në detyrë.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel