“A mund të vishet kjo vajzë?”/ Konkurrentja e re mbron Shqipen, reagon Arjani: Ajo u largua se shkeli të drejtat e njeriut

06/11/2020 19:37

Opinionisti Arjan Konomi u përfshi në një debat me vajzën më të re të “Për’Puthen”- it, Melisën.

E gjitha nisi gjatë bisedës që ajo pati me Elvisin, ku e cilësoi si jo burrëror për shkak të mohimit të takimit me Shqipen. Fillimisht Ajrani kërkoi që vajza të vishej, pasi ishte disi e zhveshur për shkak të një interpretimi live në kërcim. E më pas shtoi se Shqipe Hysenaj është përjashtuar se ka shkelur të drejtat e njeriut dhe jo për “shpërthimet” e bëra në emision.

“A mund të veshë fund kjo vajza dhe më pas të vishet? Ti nuk ke kuptuar gjë. Shqipja nuk është penalizuar për ofendimet dhe ngritjet së zërit. Shqipja është penalizuar për shkak të shkeljeve të njeriut. Të drejtat e njeriut thonë të gjithë njerëzit lindin të barabartë”, tha Ajrani.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel