Rita Ora

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka bërë një reagim pasi ishte marrë vendimi që Anglia të futej në karantinë deri më 2 dhjetor.

Në fotografinë që ka hedhur në rrjetet sociale, ylli shqiptar mori vëmendje me dhëmbë të artë dhe me vetulla të kuqe.

“Nxitimi i fundit. Ju dëshiroj fat të gjithëve, qëndroni të sigurt”, ka thënë ajo e shfaqur shumë ndryshe.

Kryeministri Boris Johnson deklaroi se karantina do të nisë nga sot dhe do të përfundojë më 2 dhjetor, për të shmangur virusin COVID-19.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel