Bukuroshja e njohur, Arta Elezaj, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme, Elezaj ka marrë vëmendjen e ndjekësve me disa fotografi të reja.

Ajo ka pozuar ‘topless’, e veshur vetëm me një xhaketë të zezë lëkure ndërsa flokët me bishtaleca i dhanë një pamje edhe më provokuese modeles.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit e saj nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve vazhdojnë ta komentojnë për linjat trupore.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel