“Jam e virgjër”/ Konkurrentja e re e ‘Për’Puthen’ fiton menjëherë vëmendjen e djemve…

04/11/2020 18:59

Sindi Loci, është konkurrentja më e re që iu bashkua ‘Për’Puthen’. 22-vjeçarja, e cila studion për violinë në Bukuresht, deklaroi se nuk ka pasur ndonjëherë marrëdhënie me meshkuj.

“Nuk kam pasur asnjë puthje romantike, asnjë lidhje, vij për të provuar gjithçka këtu”, tha Sindi.

Pas deklaratës së vajzës, gëluan reagimet në studio. Djemtë e vlerësuan shumë për të shkuarën e saj dhe faktin që ajo nuk ka pasur asnjëherë marrëdhënie me meshkuj të tjerë.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel