Oriola Marashi

Oriola Marashi, një ndër modelet më të suksesshme shqiptare ka shkëlqyer me fotot e fundit.

Flokët kësaj radhe i ka pasur të zeza dhe me balluke, teksa për makijazh ka shkuar me ngjyra më të ndezura. Modeli i flokëve të saj dhe aksesorët që ka përdorur i ngjasojnë Kleopatrës së Egjiptit.

Oriola shfaqej topless, ndërsa mbulonte gjoksin me anë të duarve.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel