Bebe Rexha me të dashurin

Bebe Rexha është duke shijuar romancën e saj të re me të dashurin  Keyan Safyari në Meksikë.

31-vjeçarja është fotografuar në Cao San Lucas në Meksikë të dielën, duke shijuar ditën me kinematografin.

Ajo kishte zgjedhur të vishte një palë bikini dy pjesëshe në ngjyrë të kuqe, ku dallohen shumë mirë format e saj bombastike gjithashtu edhe celuliti.

Në anën tjetër, partneri i Rexhës u shfaq i zhveshur me një palë pantallona ngjyrë të zezë e me syze dielli.

Ylli me prejardhje nga Dibra në shtator zyrtarizoi lidhjen me kinematografin Keyan Safyari dhe tani po kalojnë çdo moment së bashku.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel