Vajza e re që iu bashkua “Për’Puthen”, Ana, zgjodhi në një takim katër minutësh Mevlanin.

Takimi mes dyshes shkoi shumë mirë dhe arritën ta njihnin akoma më shumë njëri-tjetrin. Ana shtoi se Mevlani iu duk pozitiv dhe spontan. Ndërsa djali nga Kavaja u shpreh se Ana ishte tepër solare dhe nuk e vendosi aspak në siklet.

“Zgjodha Mevlanin ishte vetëm Mevlani Elvisi dhe Marisi. Unë për Mevlanin kam qenë shumë në dyshime, për tipin e tij, mënyrën sesi sillet me femrat. Unë prandaj e zgjodha për ta parë nga afër si është ai. Por pozitivitet më fali”, tha Ana.

FOTO GALERI
1/21

Top Channel