Po kalonte rrugën me karrige me rrota/ Burri me “aftësi të veçanta”, ngrihet në këmbë për t’i shpëtuar përplasjes

02/11/2020 21:27

Një video qesharake është duke qarkulluar në rrjete sociale. Në të shihet një person i ulur në karrige me rrota, i cili po tenton të kalojë në anën tjetër të rrugës.

Por teksa po kryente këtë veprim, një motor rrezikon ta përplasë, e në këtë moment reagon burri.

Ai ngrihet nga karrigia me rrota dhe nis të vrapojë me sa shpejtësi të kishte për t’i shpëtuar përplasjes.

Top Channel