Ajo është një nga këngëtaret më të dashura dhe më të ndjekurat në rrjetet sociale. Është fjala për Dhurata Dorën, e cila së fundmi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Këngëtarja ka publikuar në “Instagram” dy fotografi ku zbulon pamjen e re dhe duket shumë tërheqëse. Dhurata shfaqet e veshur me pantallona lëkurë dhe me një bluzë të shkurtër me nuanca jeshile.

Veshja në fjalë i ka theksuar edhe më shumë format e mrekullueshme trupore, për të cilat komentohet shumë.

Si gjithmonë postimi i saj mori mijëra pëlqime, teksa në komente pati edhe figura publike që shkruanin se sa tërheqëse dukej.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel