“Ftesë në 5″/ Anën e mamit apo anën e nuses, habit sipërmarrësi: Gruaja ikën e vjen, mami ngel aty!

02/11/2020 20:19

Në studion e emisionit “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishte i ftuar sipërmarrësi Arbër Çepani.

Ai tha se në një raport në çift, duhet të krijosh një formë balance në marrëdhënien mes bashkëshortes dhe nënës. Por shtoi se nëna është e pa zëvendësueshme e është gjithnjë aty për ty.

“Është një lloj lidhje ajo që ke me nënën që nuk e zhbën me asnjë lloj gjëje, varet edhe nga roli që ka nëna. Djali duhet të mundohet të mbajë një lloj balance, por vendin e nënës nuk e zëvendëson në asnjë lloj situate. Nëse me një grua dashurohesh dhe pas 3 vitesh mund të gjesh një grua tjetër, dashuria për nënën është gjithmonë aty”, u shpreh Arbri

Top Channel