Ana Kauri është konkurrentja më e re e ‘Për’Puthen’. Që në hyrje Ana u prezantua si një vajzë fjalë pak dhe me këmbë në tokë.

Ajo fillimisht tregoi se e ka shumë kompleks emrin. Shtoi se dëshiron ta thërrisnin Ana e jo Arlinda, ashtu siç është emri i saj i plotë. Analisti Arjan Konnomi e cilësoi 26-vjeçaren si tepër të bukur, por shtoi se ajo “është e aftë t’u japë lugë me bisht të lugës djemve në studio”.

“Ana do ju japë ujë në bisht të lugës, edhe atyre që e mbajnë veten si lojtar”, tha Arjani.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel