Kjo e hënë nisi me të papritura në “Për’Puthen”.

Ana Kauri është konkurrentja më e re që i bashkohet panelit të vajzave. Produksioni vendosi që Ana të realizonte një takim katër minutësh në studio. E përzgjedhura e 26-vjeçares ishte Mevlani, presim dhe të shohim çdo të ndodhë mes tyre…

“Më duket një vajzë e pjekur, ka një moshë të pjekur, pse jo, të kisha zbuluar diçka më tepër”, tha Mevlani.

FOTO GALERI
1/22

Top Channel