8 çiftet e famshëm që ranë në dashuri ndërsa realizohej një këngë

02/11/2020 11:00

Imagjinoni sikur të zgjoheni dhe keni vetëm një ditë pune të rregullt para jush. Por pak e dinë se, si një balerin profesionist, atë ditë më vonë do të shkëmbeni numrat me një nga këngëtarët tuaj të preferuar dhe një të famshëm të njohur.

Epo, kjo është pikërisht ajo që u ndodhi shumë prej tyre në këtë listë.

Megjithëse disa prej tyre tashmë nuk janë më çift.

FOTO GALERI
1/8
Shakira dhe Piqué

Top Channel