Bledi Mane si çdo javë ishte i ftuar në rubrikën “Rrethi Katror” në “E Diell” të drejtuar nga Edi Manushi.

Moderatori i emisionit në Top Channel shfaqi foton e kryeministrit Edi Rama duke u puthur me bashkëshorten e tij Linda Rama dhe kërkoi komentin e të pranishmëve.

“Edi Rama përveç se piktor i mirë, është edhe aktor shumë i mirë. Por megjithatë Linda është një grua shumë e mirë, e ka futur në shina, sidomos i ka dhënë dhe këshilla për ekonominë dhe financat se Rama ka qenë bërrnut në këtë pjesë.

Po Linda është një njeri i rrallë, e kam pasur pedagoge, një njëri shumë miqësor,” tha Bledi Mane.

Top Channel