Heidi Klum

Ka një Halloween, një kostum dhe vetëm një mbretëreshë që këtë vit është Heidi Klum.

Ndërsa ti dhe unë vishemi si shtriga të zeza maksimalisht, mbretëresha tërheq gjithçka që nga Princesha Fiona, përbindëshi nga Alien,apo një majmun.

Nuk është çudi që kostumi vjetor i Halloëeen-it tregon se si argëtohen vipat në këtë festë qëkur Pippi Longstocking shkëlqeu në vitin 2000.

FOTO GALERI
1/23

Top Channel