Bebe Rexha dhe Rita Ora

Bebe Rexha këtë Halloween është shfaqur me maskë të ngjashme si Rita Ora para katër vitesh.

Ajo është veshur me një fustan të gjelbër, të dekoruar me gjethe të bimës së famshme “Ivy”.

“Përshëndetje. Emri është Ivy. Helmi Ivy. Gëzuar Halloweenin”, shkroi 31-vjeçarja në mbishkrimin e fotografisë.

Ajo dukej mjaft tërheqëse dhe atraktive me flokët ngjyrë të kuqe e ndezur – ndryshim të cilin ajo e bëri kohëve të fundit.

Mirëpo një paraqitje të ngjashme për Halloween, e ka pasur vite më parë edhe këngëtarja tjetër e famshme me prejardhje shqiptare, Rita Ora.

 

FOTO GALERI
1/10

Top Channel