Aventurierët/ Menaxheri pushon Dodon dhe cakton asistenin e tij të ri

31/10/2020 00:36

Plot surpriza dhe të papritura edhe në këtë episod të Aventurierëve. Aventurierët këtë episod u përballën me Emiljanon, menaxherin të cilin e urrejnë. Dodo mori një lajm te keq. Ajo është e pushuar dhe nuk do të ketë kurrë shansin të bëhet asistent menaxhere.

Dodo u pushua për incidentin e ndodhur në Bumerang Beach Bar me Valin. Ndërkohë menaxheri caktoi Lindin si asistent të tij të ri.

“Dodo je e pushuar dhe nuk do të kesh kurrë shansin të jesh menaxhere. Uroj t’i kesh kërkuar falje Valmirës për të që ndodhi. Lindi do jesh asisteni im i ri. E kam shikuar që je serioz, shembullor ndryshe nga të gjithë të tjerët”- tha menaxheri.

Episodi i plotë:

Top Channel