Aktoret dhe aktorët e famshëm të “Hollywood”-it janë gjithmonë në qendër të vëmendjes, e një gjë e tillë tashmë nuk na bën përshtypje. Shumë prej tyre nuk e ndaluan në asnjë moment karrierën e tyre, e vijuan duke ardhur me role të reja për vite me radhë.

Por në këtë artikull do t’ju kujtojmë disa të famshëm kur kanë qenë të rinj, duke i krahasuar me fotot e tyre të shkrepura së fundmi.

Në fotot e mëposhtme do të shikoni personazhet e famshëm të ekranit, të cilët edhe pse tashmë janë më në moshë, duken akoma të shkëlqyeshëm dhe në formë.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel