Eva Murati

Motrat Murati, Eva dhe Doris, ishin të ftuara këtë pasdite në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon.

Vajzat pretendojnë se e njohin shumë mirë njëra-tjetrën, e për ta vërtetuar këtë ata u vendosën në sfidë nga Bieta.

Moderatorja i drejtoi pyetje rreth njëra-tjetrës, e në njërën prej tyre, Eva zbuloi se cila sipas saj është moderatorja më e mirë e sportit në Shqipëri.

Sipas Evës, moderatorja më e mirë shqiptare në sport është Lei Kraja, të cilën e ka dhe mikeshë.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel