Princeshë Viktoria e Suedisë

Kur mendojmë për dasma, gjëja e parë që na vjen në mendje është fustani i bardhë mahnitës.

Vetëm kur planifikoni një martesë e kuptoni se sa të rëndësishme janë edhe këpucët.

Mbi të gjitha, do të jetë një ceremoni e gjatë ku jo vetëm që duhet të dukeni mahnitëse, por edhe të ndiheni rehat.
Disa të famshëm si Yoko u ndjenë 100% të rehatshëm duke veshur atlete në dasmat e tyre, disa të tjerë preferojnë këpucët klasike pa marrë parasysh asgjë.

Në çdo rast, të gjithë dukeshin të mahnitshme.

Më poshtë mund të shikoni se si disa nga gratë më të famshme në botë kombinuan stilin dhe komoditetin në këpucët e tyre të dasmës. Ne mund t’ju themi me siguri se ka zgjidhje shumë të zgjuara dhe ka edhe disa gra të tjera në listë që heqin të zitë e ullrit për pamjen.

Në fund të fundit, është dasma e tyre, ata duhet të duken dhe të ndjehen të mahnitshme!

FOTO GALERI
1/14
Princeshë Viktoria e Suedisë

Top Channel