Presidenti Trump puth zonjën e parë Melania Trump përpara një tubimi fushate jashtë stadiumit Raymond James, në Tampa, Florida.

Reuters ka përzgjedhur foto më të mira të ditës së sotme me momente të veçanta nga e gjithë bota.

Ndiqini më poshtë…

FOTO GALERI
1/14
Sekretari i Shtetit i SHBA Mike Pompeo dhe Zëvendës Kryeministri dhe Ministri i Jashtëm i Vietnamit Pham Binh Minh, të dy me maska mbrojtëse, pozojnë për një foto përpara takimit të tyre në Hanoi, Vietnam.

Top Channel