Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani

Pak ditë më parë, moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani, njoftoi se është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin e veçantë Diell. Ditën e sotme Arbana është shfaqur duke bërë shëtitje me Diellin, nga liqeni i Tiranës.

Arbana shihet me karrocën e bebit, ku ndodhej Dielli, ndërsa pas fotos mahnitëse fshihet partneri i saj Eduart Grishaj.

“Përfitimet e të paturit një artist në familje. Bën foto të bukura lehtësisht!“, shkruan ajo.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel