Arjoni dhe Tea dolën në takim së bashku këtë javë në ‘Për’puthen’.

 

Që në nisje takimi i tyre nisi me kërkesë llogarie nga Tea kundrejt Arjonit se pse pranoi takimin me Anën.

Po ashtu ajo i bëri një pyetje tjetër që e vuri në siklet Arjonin.

“Të kam ndjekur në Instagram së fundmi dhe pashë që kishe bërë një Ask dhe pastaj kishe publikuar të vetmen përgjigje për fantazitë seksuale të vajzave” tha Tea.

“Po e kam bërë, po kështu i bëj në përgjithësi,” iu përgjigj Arjoni.

“Po jo, vetëm atë kishe bërë, dhe prandaj më bëri përshtypje,” tha Tea.

 

 

FOTO GALERI
1/18
Tea

Top Channel