ëtë pasdite, në studion e emisionit “Ftesë në 5”, ishte  e ftuar balerina Isida Mollaymeri.

Teksa po flisnin për fotot që Isida poston në rrjete sociale, ajo tha se në shtëpi nuk qëndron tepër e veshur, pasi preferon që të ndihet e lirshme dhe rehat.

“Unë në fakt nuk rri kaq e veshur, unë dua të rri shumë rehat në shtëpi. Këtu jam në tarracë, në kinostudio. Para teatrit ndenjën tre vite, jabanxhi them unë. Ajo tarraca ishte shumë e bukur dhe të gjithë kemi bërë foto aty, po bënin prova dhe bëra foto. Në shtëpi qëndroj lirshëm”, tha Isida.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel