Fatma dhe Alfio

Prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Fatma Methasani, ditën e djeshme festoi ditëlindjen e 26-të.

Në ditën speciale, ajo pranoi propozimin për martesë nga partneri i saj, Alfio Rrotani.

Kjo u bë e ditur përmes disa postimeve që ka ndarë në rrjetet sociale, duke publikuar pamje nga momenti i veçantë.

Fotografitë në fakt u publikuan nga i dashuri i Fatmas, Alfio, i cili tregon se moderatorja pranoi propozimin e tij.

“Ajo tha PO”, ka shkruar ai.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel